Inauguracja sezonu rowerowego – 05.03.2011

W zasadzie sezon narciarski jeszcze się nie zakończył ale jakoś poczułem tęsknotę do dwóch kółek. Korzystając z dosyć wysokiej temperatury (ok. 10 C) wyciągnąłem z piwnicy rower po ponad półrocznej przerwie. To miał być zwykły rozruch, a omal nie zakończył się wizytą na Turbaczu. Dzięki licznym i intensywnym wycieczkom narciarskim praktycznie nie było problemu z kondycją i gdyby nie grząski śnieg prawdopodobnie bez większych problemów zaliczyłbym wspomniany wcześniej Turbacz. Wyjeżdżałem jak zwykle z nowotarskiego Kowańca i dalej przez osiedle Gazdy drogą dojazdową do schroniska. Dotarłem do wysokości 1032 m n.p.m. tuż przed Bukowiną Miejską. Niestety plusowa temperatura zrobiła z trasy bryję i na niektórych odcinkach praktycznie nie dało się ruszyć z miejsca. Pozostał więc zjazd przez Dziubasówki na Kowaniec i na deser wizyta na wyciągu narciarskim Długa Polana, gdzie narciarze ciągle szusują. Jestem zadowolony z tej inauguracji, chociaż zdaję sobie sprawę, że na prawdziwe rowerowe szaleństwo przyjdzie jeszcze długo poczekać. Zapraszam do skromnej i raczej nie rzucającej na kolana galerii ;-))


Komentarze(4)


Dodaj komentarz


image

Marek. | 2011-03-05 21:34:51
image #1

Po Tobie można się wszystkiego spodziewać. Mimo słabszej pogody świetna wycieczka.

elo | 2011-03-05 21:44:13
image #2

co za gościu ...................

lb | 2011-03-06 12:37:09
image #3

o miesiac za pozno sie wybrales, w zimie od jodly da sie jezdzic (tzn wiadomo ze nie zawsze, ale kiedy jest twardo i bez lodu to jak najbardziej), teraz nie bardzo (sam juz wiesz czemu ;))

baca hej | 2011-03-06 23:01:20
image #4

wis,he,co za gościu.no tak.to mos ten licnik do cego podłoncony.do serca cy do renki.bo jo nie wiym.jo nie tutejsy a i takiego nimom cobym wiedzioł.a jo tyz nie wiym cy taki licnik to nie mozno przekrencic coby inacyj pokozywoł niz naprowde.bo mój świagier to takie od aut przekrenco i ludzie myślom ze autecko mo 12 tysiency przejechane a mo 420.nie.cobym sie cepioł.ale tak z ciekawości.bo jo taki ciekawy swiata ostatnio.cłowiek sie jesce na stare lata ucy.jak to mówiom.edukuje sie.cy jakosi tak.niby ciepło ale sniezycek jesce se lezy.i jo nie wiym cy to dobrze cy juz żle.ale już nie bede dociekoł.co mi tam.

Success
Komentarze

Komentarz

Wpisz swój nick i treść komentarza a nastepnie kliknij dodaj.